Perşembe, Ocak 22, 2009

BT Yönetimi ve Microsoft Visio

Microsoft Office Visio 2007 çizim ve diyagram oluşturma yazılımı, BT ve işletme uzmanlarının karmaşık bilgileri görselleştirmesini, keşfetmesini ve diğerlerine iletmesini kolaylaştırır. Anlaşılması güç, karmaşık metin ve tablolardan bilgiyi ilk bakışta ileten Visio diyagramlarına terfi edin. Statik resimler yerine, verileri görüntüleyen, yenilemesi kolay ve üretkenliğinizi büyük oranda artırabilecek verilere bağlı Visio diyagramları oluşturun. İşletmeniz genelinde kurumsal sistemler, kaynaklar ve süreçlerle ilgili bilgileri anlamak, bu bilgilere göre hareket etmek ve bunları paylaşmak için Office Visio 2007'deki çok çeşitli diyagramları kullanın.


Office Visio 2007 iki bağımsız sürüm halinde bulunabilir. Office Visio 2007'yi kullanmanın ve bu sürüme yükseltme yapmanın en önemli 10 nedeni şöyle sıralanabilir.

1-)Sistemlerinizi, kaynaklarınızı ve süreçlerinizi ve bunların arkasındaki verileri görselleştirin, keşfedin ve diğerlerine iletin.
2-)Diyagramları kaynaklardaki bilgilerle bütünleştirerek üretkenliğinizi artırın.
3-)Office Visio 2007'nin diyagramları sizin yerinize güncel tutmasını sağlayarak el ile yeniden veri girişi gereksinimini azaltın.
4-)Verileri diyagramlarda görüntüleyerek karmaşık bilgileri görselleştirin ve buna göre hareket edin.
5-)Özet Diyagramlar ile verileri keşfedin ve kolayca eğilimleri izleyin, sorunları tanımlayın ve özel durumları bayrakla işaretleyin.
6-)Visio'nun şekilleri sizin yerinize bağlamasını sağlayarak, diyagramları daha hızlı oluşturun.
7-)Yeni şablonlar ve şekiller aracılığıyla karmaşık bilgileri iletin.
8-)Profesyonel görünümlü diyagramlarla bilgiyi etkili bir şekilde iletin.
9-)Diyagramları kullanarak iletişim kurun ve bu diyagramları geniş kitlelerle paylaşın.
10-)Office Visio 2007'yi programlama yoluyla özelleştirin ve 'verilere bağlı' özel çözümler üretin.

Daha ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Ayrıca Microsoft Viasio'nun kendi sayfasında Visio'yu verimli olarak kullanmak isteyenler için eğitim olanakları da sunuyor. 8 bölümden oluşan bu eğitim sayesinde Visio'nun temel fonksiyonlarını tam anlamıyla yerine getirebilir hale geliyorsunuz.

Microsoft Visio 2007 eğitim sayfasına ulaşmak için tıklayın.


Microsoft Visio 2007'yi satın almak için tıklayın.

Hiç yorum yok:

facebook'ta paylaş!