Pazar, Aralık 21, 2008

Acun reyting için programı ikiye böldü! \\ Şu anda şaşırıyorum!


Ünlü Amerikalı pop şarkıcısı Christina Aguilera'dan sonra ünlü rapçi '50 Cent'i de programında ağırlayarak önemli bir çıkış yapan Acun Ilıcalı, diğer programlarından farklı olarak bu sefer sahne ortasındaki boşluklara da grubun hayranlarını oturttu.

Stüdyoda neredeyse boş yer kalmazken 50 Cent'in bir çok hayranı da stüdyonun dışında kaldı. Ünlü rapçi 50 Cent ve grubu ‘G Unit’ stüdyodaki hayranları ile birlikte ünlü şarkılarını seslendirdi.


Yarışma sırasında cool bir tavır sergileyen ve övgü ifadelerine gülümseyerek tepki veren 50 Cent, gördüğü ilgiden bir hayli memnundu.

Yarışmaya kötü bir başlangıç yapan Curtis Jackson III, Hamdi Bey'den ilk teklif olarak da 8 bin YTL alabildi. Albüm çıkartmaya çalışan genç Ramiz için yarışan Curtis, şanslı bir adam olduğunu ve şansının döneceğini ifade etti ve dediği gibi de oldu. Yarışmanın ilerleyen bölümlerinde daha iyi performans sergileyen Curtis, Hamdi Bey'den de daha iyi teklifler aldı ve Türkçe olarak 'yokum' diyerek şansını denedi. Ancak, yarışmasının sonucu ekrana gelmedi.

ACUN, REYTİNG İÇİN PROGRAMI BÖLDÜ!

Acun Ilıcalı, 50 Cent ile elde edeceği reytingi iki güne yaymak adına programın sadece yarısını ekrana getirdi. Var Mısın Yok Musun'da '50 Cent'in ne kadar ödül kazandığı Pazar akşamı ekrana gelecek olan bölümde belli olacak.


16 BİN KİŞİ BAŞVURDU

Acun Ilıcalı, 50 Cent'i stüdyodan izlemek için internet üzerinden toplam 16 bin kişinin başvuruda bulunduğunu açıkladı.

HEDİYE ÜZERİNE HEDİYE


Yarışmacıların 50 Cent'e forma, atkı, nazar boncuğu gibi çeşitli hediyeler vermesi dikkatleri çekti.

Alıntıdır! Orjinaline ulaşmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok:

facebook'ta paylaş!