Salı, Şubat 03, 2009

Hadise'ye "Eurovision '09"a özel kumaşsız elbise!


Just click to read this post in English!

Klicken Sie einfach auf diese Nachricht zu lesen, in Deutsch!
この記事を読むには日本語でクリックするだけ!

Takı ve aksesuar tasarımcısı Muammer Ketenci, Türkiye'yi Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek sanatçı Hadise için aksesuarlardan oluşan bir kıyafet hazırlayacaklarını söyledi.

Ketenci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Hadise'nin başarılı olabilmesi için diğer modacılar gibi kendisinin de kolları sıvadığını ifade etti.

Hadise ve çekilecek klibin yönetmeni Metin Arolat'la görüşerek çok farklı ve özel bir kıyafet hazırladıklarını vurgulayan Ketenci, "Hadise için hazırladığımız kıyafet tamamen aksesuarlardan oluşacak. Kıyafette kumaş yok gibi.

Biz bu kıyafeti hazırlayıp sunacağız ancak tercih tabii ki Hadise ve çekilecek klibin yönetmeni Metin Arolat'ın olacak" dedi. Ketenci, ayrıca 300 parçadan oluşan bir koleksiyon hazırladıklarını ve bunu Hollanda, Güney Afrika Cumhuriyeti, Çin ve Suriye'nin de aralarında bulunduğu 20 ülkede düzenlenecek defilelerle tanıtacaklarını dile getirdi.

Ketenci ayrıca, defilelerden elde edilen geliri Kimsesiz Çocuklar Derneğine bağışlayacaklarını kaydetti.

Bu haber alıntıdır orjinaline ulaşmak için tıklayınız.

Blog'cudan:

"Herşeyiyle mükemmel olacak Hadise ve o gece herkesi büyüleyip ülkesine birincilik getirecek. Rakibi her kim olursa olsun oradan birincilikle dönecek. Buna en az adım kadar eminim."

Hiç yorum yok:

facebook'ta paylaş!