Cuma, Şubat 06, 2009

"Haydi Gel Bizimle Ol!" Güncesi

Just click to read this post in English!
Klicken Sie einfach auf diese Nachricht zu lesen, in Deutsch!
この記事を読むには日本語でクリックするだけ!

NTV'de yayınlanan Haydi Gel Bizimle Ol programında söylenen sözler hemen her hafta basında haber oluyor. Medyada hangi konuların haber olabileceğini iyi bilen Müjde Ar, bu hafta da yine haber olmak adına gerekeni yaptı ve malzemeyi verdi.
Eski manken, yeni şarkıcı Asuman Krause'nin konuk olduğu programda önce mankenlerle ilgili konuda iki kez üst üste "sittin sene" ifadesini kullanan Müjde Ar, daha sonra Çiğdem Anad'ın attığı pası gol yapmasını bildi.


Anad, Asuman Krause'nin taktığı kemeri 'bekaret kemeri' olarak yorumlayınca Müjde Ar'a fırsat doğdu. Ar, Krause'nin taktığı kemerin 'bekaret kemeri' olmadığını söyledi. Anad, kemerin 'bekaret kemeri' olduğunda ısrar edince Müjde Ar, "Bekaret kemeri bele mi takılır?" sorusunu yöneltti.

Çiğdem Anad, "Sen kullanmadın mı?" deyince Müjde Ar, golü attı:

"Sen kullanmışsın da yanlış yerine takmışsın ondan başına gelmiş."
Stüdyodaki herkese kahkaha attıran bu sözleri tekrar eden Müjde Ar, "Yani sen diyorum takacağın yere takamamışsın, daha yukarı takmışsın ondan başına ağır şey gelmiş. Duydun mu? Yani sen kemeri beline takmışsın diyorum" şeklinde konuşarak, bu sözleriyle bu hafta da haber olmayı başardı.

Kadın erkek ilişkileri ile ilgili konuşmalar şöyle devam etti:

Kayacı: Erkeğin verdiği rakamı ikiye böleceksin, kadının verdiği rakamı çarpacaksın dörtle beşle.

Ar: İlanlar şöyle çıkıyor; bakire bir genç kızım, deneyimliyim, koca adayı 'oo..sen motorsun'

Krause: Doktordan temiz

Kayacı: Evet Araba gibi. Bakireden BMW..

Sohbetin sonunda beş kadının da birleştiği nokta bakir bir erkek istemedikleri idi!

Bu haber alıntıdır. Orjinaline ulaşmak için tıklayınız.

Blog'cudan:

"Bu dört bayan artık her hafta gündeme otururu duruma geldi. O kadar ki blog'umda artık onlara özel bir etiket kullanma gerekliliği duyuyorum. Her yaptıkları, her konuştakları olay olan bu olaylar yine gündeme oturmuşlar bu hafta. Muhabbetleri o kadar güzelki insan izlerken kendini kaptırıveriyor. Ben elimden geldiğince izlemeye çalışıyorum kenidlerini, sizleri de her perşembe NTV ekranlarında yayınlanan "Haydi Gel Bizimle Ol!" adlı programı izlemeye davet ediyorum."

Hiç yorum yok:

facebook'ta paylaş!