Cumartesi, Ocak 31, 2009

Hadise'ye dişli rakip!

Eurovision yarışmasının yapılacağı tarih yaklaşırken yarışmada ülkemizi "Düm tek tek!" adlı parçayla temsil edecek olan Hadise'nin rakipleri de birer birer belli oluyor. Bu sene Fransa, Moskova'da düzenlenecek 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması'nda dünyaca ünlü sanatçısı "Patricia Kaas" tarafından temsil edilecek.

Fransa, adı bir süredir kulislerde dolaşan Patricia Kaas'ın, 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması'nda kendisini temsil edeceğini resmen açıkladı. Eurovision'da Hadise'nin belki de en büyük rakibi Patricia Kaas olacak.

13 yaşından bu yana sahnelerde olan Kaas, albümleri dünya çapında en çok satan Fransız kadın sanatçısı olarak biliniyor. 40 ayrı ülkede albüm satışı 16 milyonu geçen Kaas, daha önce Türkiye'de de konserler vermişti.


16 Mayıs tarihinde Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenecek 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması'na Fransa adına katılacak olan Patricia Kaas'ın, ülkesini hangi şarkıyla temsil edeceğini 9 Şubat günü düzenleyeceği basın toplantısında açıklayacağı ifade edildi.

Hiç yorum yok:

facebook'ta paylaş!